• Witam

  Mam nadzieję, że to ostatnia wiadomość na dłuższy czas poza tymi dotyczącymi analiz ;)

  Zmieniłem system uprawnień. Obecni użytkownicy nie powinni zauważyć zmiany, natomiast nowi będą przez 10 postów musieli otrzymywać akceptację moderatora dla każdego posta czy tematu który stworzą. Ma to na celu odfiltrowanie osób które tylko chcą porady olejowej od tych którzy są zainteresowani, lub zainteresują się forum.

  Zrezygnowałem także z pomysłu ograniczania dostępu do części z poradami. Ja oraz gospodarz działu porad i jego moderator mamy nadzieję że uprawnienia i wymóg akceptacji odsieją ludzi chcących pisać byle pisać. Resztą zajmie się moderacja. Zniknęła także ranga doradcy. Wróci, chociaż w zmienionej formie ale muszę ten pomysł dopracować.

  Jeżeli będziecie mieli problemu z pisaniem, dostępem do czegoś do czego mieliście wcześniej - dawajcie znać, w ostateczności przez formularz kontaktowy w stopce.

  Serdecznie pozdrawiam

  Administrator

  P.S. Forum wzbogaciło się o nowego specjalistę, tytuł ten otrzymał @wlyszkow. Gratulujemy :D

dobór oleju

 1. M

  Ford focus MK1 1.6 16v 100km

  Przebieg silnika 200000km Silnik z LPG.
 2. jerseyAdmin

  Dobór oleju cz.1 - ABC dla początkujących

  Celem tego tekstu jest przekazanie najważniejszych punktów doboru oleju osobom, które dopiero zaczynającą przygodę z olejami bądź chcą po prostu dowiedzieć się na co zwracać uwagę przed pójściem do sklepu. Nie jest on skierowany do bardziej zaawansowanych użytkowników - dla nich powstają dalsze...
Top