Millers Oils - oferta

Millers&YaccoWawa

Partner forum
Samochód
-
Cześć,
od dziesięciu lat jestem oficjalnym dystrybutorem produktów Millers Oils w woj. Mazowieckim.
Zaopatrujemy warsztaty oraz sklepy, ale nie stanowi problemu wysyłka, dostawa (w rejonie Warszawy) oraz odbiór osobisty w Łomiankach dla klientów detalicznych.
Zainteresowanie Millersem było spowodowane moim zapotrzebowaniem na oleje do sportu, a nie chciałem korzystać z innych marek bo zwyczajnie miałem wrażenie, że łatwo trafić na podróbki. Jedna fabryka i jeden importer, przekonały mnie do próby. Po kilku zakupach i testach w trudnych warunkach utwierdziłem się, że warto. Następnym krokiem było zorganizowanie dystrybucji w Warszawie i okolicach. Obecnie jesteśmy w stanie zaspokoić prawie wszystkie zamówienia "od ręki". Na oil-club.pl pojawiam się, ponieważ imponuje mi jak jest prowadzone, a szczególnie poziom merytoryczny.
Zapraszam do zamówień. Specjalna oferta dla oil-club to rabat -10% na wszystkie produkty Millers Oils.
Jako punkt hurtowy nie prowadzimy sklepu internetowego, dlatego pytania, zamówienia proszę kierować na prywatnej wiadomości lub pod email biuro@racing-oils.pl oraz pod nr naszego handlowca 600 708 828
W ofercie pełna gama Premium, Motorsport, Classic oraz Trident. Dostępne od ręki opakowania to od 0,25L do 5L oraz wybrane produkty w opakowaniach 20L,25L,60L.

Marek Włodarski
Vlodarsky Racing
Dystrybutor Millers Oils Warszawa

https://youtu.be/ZHjrTs-B9IA
 
Top