Pytanie do administratora

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Jeżeli będzie. Opiekun działu wyraził się przeciw więc macie szansę, że jednak nie będzie :)

@Petrus - analizy z innych klubów nie należą do nas i nie możemy ich umieszczać tutaj bez zgody właścicieli. Więc raczej nie będzie takiego osobnego działu.
 

Petrus

Użytkownik
Samochód
Mercedes Benz M119.980/Honda CBR F4i ulubiony zawsze będzie Fiat Cinquecento VK
Wiem, że nie należą do nas ale czy nie możemy ich „oficjalnie” zapytać? My im udostępnimy nasze, więc taki barter powinien być satysfakcjonujący dla obu stron. Są przecież tutaj osoby, które udzielają się na forum DE czy RUS. Jak się nie uda, to może zrobić taka bazę wiedzy tylko z naszymi badaniami? Po paru latach łatwiej będzie zobaczyć zmiany w dodatkach bądź bazy. Takie analizy to spory atut tego forum, wiec dlaczego nie podkreślić tego, można dorzucić karty charakterystyki lub składy innych płynów eksploatacyjnych np. Pb, ON, płukanek silnika z czasem uzbiera się z tego niezła baza wiedzy. Co odróżni od forum Fb. Czepiam się również z tego ze względu, że jest ogólny trend „ściemniania” przez globalnych producentów i nie informowania o zmianach formulacji. Co do plakietek, to jestem za. Oczywiście nikt nie ma nieomylności ale forumowa plakietka „specjalista” potwierdziła mi się w 100%.
 

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Zrobienie tego jako działu nie będzie aż tak czytelne jak się wydaje bo i tak trzeba będzie przełączać się między kartami. Do łatwego porównania trzeba by robić dokumentację badań - np. w postaci PDF z wynikami dla poszczególnych firm i tabelami które pozwolą na obserwację zmian w czasie.

Zrobienie takiej dokumentacji jest możliwe, pewnie. Tylko czasochłonne. Można spróbować jeżeli będzie większe zainteresowanie.
 
D

Deleted member 7

Gość
Czy możliwe jest posiadanie dwóch rang? Tak aby doradca czy specjalista, który zajmuje się też sprzedażą byl odpowiednio oznaczony?
 

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Na tą chwilę możliwe jest pokazanie tylko jednej, albo wszystkich więc: specjalista, handlowiec, użytkownik, nowy użytkownik :D
 
D

Deleted member 7

Gość
Można to obejść osobna ranga "specjalista/handlowiec" imo po prostu warto oznaczyć osoby, które doradzają, a jednocześnie sprzedają doradzanie produkty.
 

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Zgadzam się, ale na razie @wlyszkow nie promuje aktywnie swoich produktów jak robi to @tomek evo czy @Millers&YaccoWawa w dziale z prezentacją produktów więc nie widzę sensu w komplikowaniu uprawnień - bo te oznaczenia tworzone są z grup uprawnień a i tak są już wystarczająco skomplikowane żeby dodawać jeszcze jedną drabinkę.

Jeżeli będzie aktywnie działał w promowaniu własnego sklepu, produktów AR czy Oilem, a nie tylko odpowiadał na pytania dotyczące Archoila to zastanowię się jak to rozwiązać bez obciążania mechanizmu forum. Jest sporo mechanizmów które nie były wykorzystywane więc pewnie jest taka możliwość. Ale trzeba ją znaleźć i przetestować co zajmuje czas.

Na tą chwilę ma zaznaczoną i widoczną swoją stronę co jest wg mnie wystarczającą informacją dla czytających że jest związany z Archoilem. No, chyba że ktoś korzysta z TT, ale wtedy i tak chyba nie widać oznaczeń.
 
D

Deleted member 7

Gość
Korzystając z telefonu tez nie widać na głównej stronie danych profilowych wiec potencjalny nowicjusz nie zna użytkownika i nie wie z jakimi markami jest on powiązany. Dla starych wyjadaczy to nie problem bo my doskonale wiemy co kto poleca i co przy okazji sprzedaje więc bierzemy na to poprawkę nowy użytkownik takiej wiedzy nie ma.
 

Robert1

Użytkownik
Samochód
VW Polo
Z rangami to zawsze był problem żeby był wilk syty i owca cała.
@jerseyAdmin ustalając zmiany (ranga) to pytasz usera o to czy chce mieć rangę np specjalisty czy sam ustalasz?
 

jerseyAdmin

Administrator
Samochód
Kia Ceed CD 1.4 T-GDI
Tak, wiem. Dlatego będę obserwował co się dzieje i jeżeli będzie taka potrzeba to wprowadzę jakiś wyróżnik niezależny od grup dostępu.
 

soszo

Użytkownik
Samochód
Hyundai ix20 1.6 Pb
Czy można przypiąć ankietę na analizę VOA do strony głównej?

Ostatnie zwycięskie oleje miały po 40 głosów, a obecnie oddanych jest 31 ogólnie.
 

Rampa2

Handlowiec
Lokalizacja
Puszczykowo
Samochód
Opel Astra II Classic 2007 Z14XEP
No tak, ale szkoda chłopa, sam go tu zaprosiłem ;)
Chodzi o @Rampa2
Momencik, ja jeszcze nie umarłem ;-). Przepraszam za nieobecność ale jest pierwsze primo sezon olejowy a drugie primo nie samym olejem człowiek żyje :). Jak mam chwilę to czytam :)
 
Top