Ravenol SSL 0W40 z Ar9100

cytrynowiec

Ojciec założyciel
Samochód
Octavia III TSI CZDA
Też mi wygląda na to, że AR9100 tam nie ma, nie te dawki, może faktycznie pomyłka w butelkach albo w opisie butelek? AR2300 to widzoczny jest w analizach?
 

Plywak

Ojciec założyciel
Samochód
Mondeo Coupe
Jak zalewał w lutym lub marcu jak pisał to raczej zorientował by się po otrzymaniu paczki, ze to AR2300 zamiast AR9100 bo na zimno to go trzeba łyżką nakładać ;)
 

Brax

Użytkownik
Samochód
-Bravo II 1.4 tjet
[mention]wlyszkow[/mention] a z AR2300 wychodzi potas? Pytam z ciekawości, na pewno nie pomylił bym go z 9100. Jeszcze takie pytanie poza tymi powyższymi czy mając w silniku olej z pełną dawką AR9100 czy to z mixem (3,5%) to można zalać płukankę w stylu Xado vitaflush czy Liqui Moly i jeździć na niej jakieś 50kilometrów?
 

wlyszkow

Handlowiec
Lokalizacja
Warszawa
Strona www
www.archoil.pl
Samochód
2.0 Turbo GDI z GPF
W AR2300 nie ma ani boru ani potasu, same estry.
Na szybkich płukankach raczej się nie jeździ.
 

Stark

Użytkownik
Samochód
sprinter 518
Dziwna bardzo sprawa z tym 9100. Czy można wykluczyć 100% błąd pomiaru labu? Kupowałem już sporo od lejolej i mam nadzieję że tam też wszystko jest 100%
 

Brax

Użytkownik
Samochód
-Bravo II 1.4 tjet
Producent tych dwóch płukankej pisze że można jeździć nawet 300km.
 

pawelus

Użytkownik
Na Xado pisze do 20km na LIQUI MOLY ÖL-SCHLAMM niby do 200. Nie wiem czy jest sens jezdzic. Tym bardziej ze wczesniej miales AR2300, jak juz to przejechac z 5-10km w celu lepszej cyrkulacji ale nie przekraczac wiekszych obrotow czy jazdy pod wzniesienia
 

Plywak

Ojciec założyciel
Samochód
Mondeo Coupe
Xado dopuszcza nawet do 300km o ile pamietam bo nie jest to płukanka na bazie nafty, a na bazie oleju z dodatkami czyszczącymi.
 

tomek evo

Handlowiec
Samochód
-Skoda Superb
Witam. Faktycznie dziwna sprawa z tym AR9100. Naprawdę nie wiem co mogło być nie tak. AR2300 jest tak gęsty, ze trzeba go podgrzać przed rozlaniem i przy nalewaniu w niskich temperaturach jest z nim problem wiec ciężko się pomylić. Jak "coś " to jestem do dyspozycji. Mogę jedynie zapewnić, że nie ma żadnych kombinacji z rozlewanym Archoilem i idzie wszystko z butelki 5 litrów od Archoil Polska. Ilość jest odmierzana na wadze kuchennej. Pomyłki w opisie butelek nie mogę wykluczyć w 100% bo po prostu błąd może się każdemu przydarzyć i nie myli się tylko ten co nic nie robi. "Zachodzę w głowę" i nadal nie wiem.
 
Top