Zbieramy na analizę Orlen Platinum Classic 5W-40, do porównania z wynikami analizy Lotosa (poniżej link do analizy). Chętnych nas wesprzeć zapraszam do tematu: viewtopic.php?f=56&t=337

Dodaliśmy analizę Lotosa Synthetic Plus 5W-40 wykonaną za środki zebrane na zbiórce. Wpłacającym serdecznie dziękujemy, analiza dostępna jest w tym temacie: viewtopic.php?f=83&t=317&p=6900

Zniżki na produkty Repsol

Moderator: poziom1989

tomek evo
Partner forum
Posty: 86
Rejestracja: 25 gru 2018, 9:56
Samochód: -Skoda Superb

Zniżki na produkty Repsol

Post autor: tomek evo » 16 maja 2019, 0:06

Chciałbym poinformować, że wprowadzamy do oferty produkty marki Repsol - znanej i cenionej przede wszystkim wśród motocyklistów ale posiadającej pełna gamę olejów dla aut osobowych obejmująca również oleje do sportu. I właśnie produkty z serii Carrera są moim zdaniem najbardziej godne uwagi co potwierdza przeprowadzona i opublikowana na Naszym Forum analiza Repsola Carrera 5W50.
Uważam, że cena jak za w pełni PAO-etrowy olej jest bardzo atrakcyjna (nie wiem jak długo taka cena będzie utrzymana) ale dodatkowo dla sympatyków forum oil-club.pl przygotowany został kod rabatowy, dzięki któremu można wszystkie produkty marki Repsol nabyć w sklepie lejolej.pl w niższej cenie.
Kod rabatowy to : oil-club repsol.
Link do aukcji Carrera 5W50 w opakowaniu 4l :
http://www.lejolej.pl/pl/p/REPSOL-CARRERA-5w50-4L/418
W chwili obecnej fizycznie dostępny jest tylko ten olej w opakowaniach 4l i 1l ale już wkrótce pojawi się zdecydowanie więcej produktów marki Repsol a już teraz na zamówienie dostępny jest każdy produkt z oferty Repsola dostępny w Polskiej dystrybucji więc jeśli ktoś był by zainteresowany jakimś produktem to proszę o kontakt.
Zapraszam również na FB :
https://www.facebook.com/LejOlejpl-1111 ... hPzu0xxjxm
Pozdrawiam
Tomek
lejolej.pl
733 733 321
ODPOWIEDZ